O firmě

Od svého vzniku v roce 1992 se zabýváme výrobou plastových výrobků pomocí technologie vytlačování. Při výrobě vycházíme z vlastních aktivit, kdy naší snahou je uspokojit požadavky našich zákazníků. Přibližně 40 % produkce vyvážíme do zahraničí.
Naše firma se zabývá výrobou plastových produktů. Vyrábíme sortiment jako: plastové profily, lišty, hrany, hadičky, trubičky, krycí desky, zastřešení bazénů, obaly vodičů a PVC dráty aj. Veškerý sortiment produktů vyrábíme technologií vytlačování plastů. Vyrábíme na zakázku dle požadavků pro české i zahraniční zákazníky.

Výrobky

  • lišty, profily, trubky, roury, hadice, výroba z plastů na zakázku
  • výroba na zakázku
  • speciální plastové trubky opatřené vnitřním, vnějším závitem a prořezy
  • nábytkové plastové profily ze zpracovávaných materiálů včetně koextruze
  • plastové profily pro podlaháře – podlahové lišty, kobercové lišty, schodové hrany, přechodové lišty, svařovací šňůra
  • plastové zastřešení bazénů z PVC (UV stab.)
  • plastové krycí desky s různě barevnou koextrudovanou vrstvou a potiskem
  • speciální plastové hadičky, trubičky, obaly vodičů, chrániče kabelů a PVC dráty

Spokojenost zákazníka je naším prvořadým cílem. Snažíme se tedy nabídnout rychlé a dobře zvládnuté řešení požadavků za použití kvalitních základních surovin a moderních technologických postupů. Nabízíme konkurenceschopné ceny a včasné dodávky jsou samozřejmostí.

25letá praxe

Firma byla založena v roce 1992 se zaměřením na zpracování plastů technologií vytlačováním. Následující rok byla spuštěna vlastní výroba. V roce 1995 byla výroba přesunuta do vlastních stávajících prostor.

Odbornost a profesionalita

Klademe důraz na zvyšování odbornosti a připravenosti našich zaměstnanců, neboť jsou jedním z faktorů pro úspěšné zvládnutí standardních i technologicky náročných zakázek. Snažíme se o neustálý rozvoj extruzních technologií a využití moderních materiálů.

Vlastní výroba

V současné době naše společnost vlastní široké spektrum vytlačovacích linek a tím jsme schopni realizovat malosériové i velkosériové zakázky na vlastních vytlačovacích nástrojích a rovněž zavést výrobu nových běžných i atypických profilů.

Zakázková výroba

U zakázkové výroby se snažíme nabídnout nejvýhodnější řešení pro zákazníka dle jeho zadání. Nabízíme realizaci celého projektu až po finální výrobek. Preferujeme rychlost, spolehlivost a schopnost reagovat na potřeby zákazníka.

Tuzemský i evropský trh

Více než 40 % exportujeme do zahraničí. Mezi naše největší odběratele na tuzemském trhu patří velkoobchodní sklady s podlahovinami,  materiály pro energetické rozvody a materiály pro telekomunikační sítě.

Ekologická výroba

Naše firma dbá na ochranu životního prostředí. Veškeré zpracovávané suroviny jsou opatřeny certifikáty o nezávadnosti, absenci těžkých kovů (Pb, Cd, Ba atd.) a samotná výroba nezatěžuje životní prostředí.

MEGAT
VÝROBA Z PLASTŮ ZLÍN SPOL. S R. O.

K Pasekám 273
760 01 Zlín 1

IČO 46966196
DIČ CZ46966196
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským obchodním soudem v Brně, oddíl C, vložka 6806

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

jednatelé společnosti
Ing. Tomáš Dudák a Ing. Jan Mikulka

obchodní manažer
Karel Beníček
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2018 | created in zlin by Weboo | All rights reserved.